Pro lepší funkčnost programu, prosím, používejte předběžnou verzi! Jsou v ní funkční veškeré podporované weby a lze pomocí ní stahovat i chráněná videa (s ochranou DRM) z webů Prima+, Voyo, ČT iVysílání a dalších.

Jak na to: V horní liště klikněte na Program > Nastavení, záložka Obecné, tam přepěnete Používat předběžné verze na hodnotu Do další hlavní verze. Dejte Uložit a následně restartujte program. Předběžná verze se pak automaticky stáhne.

Jednoduchý program pro stahování seriálů, filmů a médií z různých webových stránek a serverů.

Program má otevřený zdrojový kód a lze ho rozšířit různými pluginy. Zdrojový kód programu se nachází na webu GitHub, kde naleznete zdrojový kód nejen samotného programu, ale i výchozích pluginů, DRM pluginu a nativního spouštěče.

Samotný program je licencován pod licencí MIT. Distribuční archívy používají OpenJDK, které je licencováno pod GNU General Public License, verze 2, s Výjimkou Classpath.

Manuální aktualizace

Spouštěč programu

Něco nefunguje?

Program, včetně pluginů, je jednou za čas aktualizován. Kdybyste narazili na jakýkoli problém, nejdříve se prosím ujistěte, že používáte nejnovější verzi programu. Pokud již však využíváte nejnovější verzi programu a problém stále přetrvává, kontaktujte mě.