Jednoduchý program pro stahování seriálů, filmů a médií z různých webových stránek a serverů.

Program má otevřený zdrojový kód a lze ho rozšířit různými pluginy. Zdrojový kód programu se nachází na webu GitHub, kde naleznete zdrojový kód nejen samotného programu, ale i výchozích pluginů, DRM pluginu a nativního spouštěče.

Samotný program je licencován pod licencí MIT. Distribuční archívy používají OpenJDK, které je licencováno pod GNU General Public License, verze 2, s Výjimkou Classpath.

Plánované weby

Chybí Vám v programu nějaký web?
Kontaktujte mě.

K dispozici je nyní plugin pro získávání videí chráněných DRM z webu České televize. Více informací na této stránce (nebo na stránce původní verze).

Upozornění: Na webech iPrima, Česká televize i Nova Plus se nachazí některé pořady či videa, jejichž obsah je šifrován (jsou chráněná DRM). Lze je tedy stáhnout, ale v kroku konverze je program nedokáže převést a celý proces skončí chybou. U těchto videí je v programu ve sloupci Chráněno uvedena hodnota Ano.

Manuální aktualizace

Spouštěč programu

Něco nefunguje?

Program, včetně pluginů, je jednou za čas aktualizován. Kdybyste narazili na jakýkoli problém, nejdříve se prosím ujistěte, že používáte nejnovější verzi programu. Pokud již však využíváte nejnovější verzi programu a problém stále přetrvává, kontaktujte mě.